

Czas wysyłki: 24 godziny
Darmowa Dostawa od 150 zł
14 dni na zwrot produktu
Listwa zasilająca Gosund składa się z 3 gniazd USB o mocy wyjściowej 15W (5V, 3A) oraz z 3 zwykłych gniazd, wszystkie wejścia są zintegrowaną ochroną przed przepięciem. Moc 15 W umożliwia szybkie ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń.
Listwa zasilająca Gosund składa się z 3 gniazd USB o mocy wyjściowej 15W (5V, 3A) oraz z 3 zwykłych gniazd, wszystkie wejścia są zintegrowaną ochroną przed przepięciem. Moc 15 W umożliwia szybkie ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Listwa posiada włącznik, jednak można sterować nią również przy pomocy aplikacji na smartfony.
Listwa posiada włącznik, jednak można sterować nią również przy pomocy aplikacji na smartfony. Dzięki takiemu rozwiązaniu można włączać i wyłączać poszczególne gniazda lub wszystkie na raz, gdy tylko nadarzy się taka potrzeba. Urządzenie obsługuje jedynie pasmo 2.4G, więc przed zakupem należy upewnić się, że router znajdujący się w naszym posiadaniu, obsługuje daną częstotliwość. W aplikacji możemy śledzić bieżący pobór energii danych urządzeń, także na wykresach.
Aplikacja umożliwia stworzenie inteligentnych harmonogramów. Daje to wiele możliwości sterowania własnym domem. Można włączać i wyłączać lampy, wentylatory i inne urządzenia, natomiast inteligentny timer umożliwia wyłączenie urządzeń po upływie sprecyzowanego przez nas czasu. Każde z gniazd może być indywidualnie kontrolowane. Można również stworzyć grupę urządzeń, którymi będziemy sterować na raz.
Inteligentna listwa chroni podłączone do niej urządzenia przed przepięciem. Jej półtorametrowy przewód stworzony został z ognioodpornego materiału V0 i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.