Dane firmy:

SmartRank Tomasz Roszczyc
ul. Pułaskiego 31A
15-337 Białystok
NIP: 5432184707
REGON: 368102860

Szanowny kliencie,  

Dokumenty zakupy dostarczamy drogą elektroniczną na adres e-mail podany podczas składania zamówienia. 

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu elektronicznego od 3 lat. Obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy klientów, dzięki czemu zyskaliśmy miano zaufanego sprzedawcy. Głównym naszym celem jest dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów automatycznego zarządzania sprzedażą udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. To dzięki temu oferujemy towary w tak okazyjnych cenach. 

Najważniejszy w naszym sklepie jest klient, dlatego zawsze staramy się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Zdecydowana większość naszych klientów jest zadowolona z zakupów u nas, a nawet jeżeli pójdzie coś nie tak, np. produkt nie spełni oczekiwań, oferujemy możliwość darmowego zwrotu lub wymiany produktu na nowy.

Bardzo cieszymy się, że nasi klienci to doceniają, ponieważ do tej pory mamy prawie 100% pozytywnych opinii i zadowolonych klientów, którzy do nas wracają. Dziękujemy :) 

Dlaczego warto u nas kupować:

 - Według statystyk sprzedaży prowadzonych przez zewnętrzne marketplace, ponad 99% zamówień wysyłamy w zadeklarowanym terminie 

- Sprzedawane przez nas produkty są zawsze w 100% oryginalne, pochodzące tylko z polskiej i europejskiej dystrybucji. 

- Wszystkie produkty dostępne w sklepie posiadamy na miejscu, we własnym magazynie w Białymstoku, dzięki temu realizujemy zamówienia bezpośrednio po ich złożeniu. W przypadku chwilowego braku towaru natychmiast przekazujemy dokładne informacje o terminie realizacji zamówienia.  

- Współpracujemy z profesjonalnymi firmami kurierskimi takimi jak DPD czy Inpost, co zapewnia nam bezpieczeństwo i terminowość dostarczanych przesyłek.  

- Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów, którzy odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą dokonać wyboru i postarają się zaspokoić Państwa indywidualne oczekiwania zakupowe. 

- Staramy się, aby w naszym sklepie były tylko produkty sprawdzone, najlepiej przetestowane przez nas osobiście. Chcemy, aby klient, kupując cokolwiek w naszym sklepie, zawsze miał pewność, że produkt będzie wysokiej jakości. 

- Na wszystkie produkty oczywiście przysługuje Gwarancja oraz możliwość zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia produktu

- Dzięki wdrożeniu opracowanego przez nas systemu do szybkiej obsługi zwrotów i reklamacji, realizujemy je najszybciej jak to możliwe. 

Zakup na firmę 

Kupując produkt na firmę pamiętaj o podaniu numeru NIP, aby otrzymać fakturę VAT. Jeśli tego nie zrobisz podczas składania zamówienia, nie będziemy w stanie później wystawić poprawnego dokumentu księgowego.  

Wysyłki i odbiory 

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dostarczamy do Paczkomatów InPost. Zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym sklepie w Białymstoku, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu. Szczegółowe, obowiązujące informacje dotyczące wysyłek i odbiorów znajdują się na poszczególnych aukcjach. Niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych u nas w ciągu jednego dnia (również w ramach innych naszych aukcji) płacisz tylko za jedną usługę transportową.  U nas zakupione przez Ciebie wartościowe towary otrzymasz szybko i bezpiecznie. 

Odbiór osobisty 

Jeśli chcesz odebrać towar osobiście w naszym punkcie w Białymstoku, po zamówieniu produktu skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Zazwyczaj potrzebujemy zaledwie pół godziny (od momentu otrzymania informacji) na skompletowanie zamówienia. Zakupu oraz płatności gotówką lub kartą możesz dokonać również na miejscu, bez składania zamówienia internetowego. 

Dane naszego konta bankowego: 

Odbiorca: SmartRank Tomasz Roszczyc

Adres: 15-337 Białystok ul.Pułaskiego 31A

Mbank: 96 1140 2004 0000 3302 7705 6969