Zamówienia wysyłamy najpóźniej 24 godziny od czasu potwierdzenia zamówienia (w dni robocze), choć w zdecydowanej większości przypadków ten czas jest dużo krótszy.

Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 15:00 w 99% przypadków wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

  • Paczkomaty 24/7 Inpost:

Czas dostawy: 1-2 dni robocze (około 90% przesyłek dociera następnego dnia roboczego od czasu wysłania, średni czas dostawy naszych paczek to 1,15 dni).

Odbiór paczki w paczkomacie Inpost o dowolnej porze (24/7). Dostępne w Twojej okolicy paczkomaty i punkty odbioru Inpost możesz sprawdzić tutaj.

W momencie umieszczenia paczki w paczkomacie odbiorczym, klient dostaje sms z informacją o możliwości odbioru paczki oraz z kodem odbioru. Od tego momentu klient ma 48 godzin na odbiór paczki.

  • Kurier DPD: 

Czas dostawy: 1-2 dni robocze (98% przesyłek dociera następnego dnia roboczego od czasu wysłania, średni czas dostawy naszych paczek to 0,97 dni).

Jest to statystycznie najszybszy sposób dostawy.

Dostawa na wskazany adres, do domu lub biura. W dniu dostarczenia przesyłki klient dostaje sms z informacjami o przewidywanych godzinach dostawy oraz numerem telefonu do kuriera dostarczającego paczkę. Możliwa zmiana terminu dostawy.