Kategorie

Lista produktów marki MyPhone

Przedsiębiorstwo istniejące od 2008 roku, zajmujące się sprzedażą telefonów komórkowychsmartfonówtabletów i akcesoriów do urządzeń mobilnych.

W 2008 polska spółka myPhone wprowadziła na rynek polski, czeski i słowacki pierwsze modele telefonów komórkowych pod marką myPhone. W swoich produktach udostępniała technologie mobilne, m.in. obsługę dwóch kart SIM bez konieczności przełączania (Dual SIM), odbiornik telewizji naziemnej w telefonie, Touch Screen. W 2009 wprowadziła do sprzedaży telefony z serii myPhone Simple Life – urządzenia przyjazne dla użytkownika, z intuicyjnym menu, o prostej funkcjonalności. W 2010 firma wprowadziła na rynek pierwsze smartfony pod polską marką działające pod kontrolą systemu Android. W 2012 do oferty trafiły tablety pod marką myTAB, a w 2013 – smartfony myPhone nowej generacji.

myPhone sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, notowanej do grudnia 2016 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (nastąpiło wycofanie się z giełdy i przymusowy wykup akcji[2]). Siedziba spółki mieści się we Wrocławiu. W latach 2008–2013 sprzedaż telefonów komórkowych pod marką myPhone wyniosła ponad 1 mln sztuk[3][4]. Według badań zleconych przez firmę we wrześniu 2014, liczba użytkowników telefonów myPhone w Polsce jest podobna do liczby użytkowników takich marek jak AppleBlackBerry czy Motorola[5].

Produkty myPhone można nabyć w wybranych sieciach handlowych (m.in. BiedronkaMediaMarktSaturnRealTescoMedia Expert), produkty rozprowadzane są również poza granicami Polski (w takich krajach, jak: CzechySłowacjaWęgryRumuniaBułgariaLitwaŁotwaEstoniaUkrainaAustriaNiemcy)

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz